Hotel Shkoder – Hotel Shqiperi – Gardenland Resort

GARDENLAND ofron akomodim prej 17 dhomash me kushte bashkekohore me varietete suitash, dhomash familjare, dhoma dopio me pamje nga pishina ose natyra e gjelber qe na rrethon.
Dhomat jane te paisura me ajer te kondicionuar, frigorifer, TV flat-screen kabllor, wifi falas, tualet privat me dush, tharese flokesh e gjithe aksesoret e nevojshem.
13015642_1060586420673371_5238715054220193490_n

STARTING AT 70€ / NIGHTDELUXE SUITE

Deluxe Suite eshte projektuar per t’ju dhuruar qetesine dhe relaksin qe ju kerkoni.

 • 40 m²
 • Ballkon
 • Vaske
 • Krevat Mbreteror
 • Pamje nga pishina
132020666

STARTING AT 50€ / NIGHTSUPERIOR DOUBLE ROOM

Dhomat dopjo kombinojne rehatine me stilin bashkekohor, krevate te rehatshem dhe pamje te mrekullueshme nga natyra

STARTING AT 40€ / NIGHTTWIN ROOM

Dhomat Twin te projektuara ne stil modern, me krevate tek sigurojne rehatine dhe relaksin qe ju kerkoni.

132022182

STARTING AT 60€ / NIGHT FAMILY ROOM

Elegante, me nje imazh modern, keto dhoma do t’ju japin hapsiren qe ju nevojitet familjes tuaj.

 • Permasat e dhomes 45 m²
 • 1 krevat tek, 1 krevat dopio, 1 krevat divan
 • WIFI
 • TV
 • Frigorifer

STARTING AT 50€ / NIGHTBASIC TRIPLE ROOM

Dhomat treshe, nje krevat dopjo dhe nje tek, kombinojne rehatine me stilin bashkekohor dhe sigurojme pamje te mrekullueshme nga natyra.

STARTING AT 45€ / NIGHTTRIPLE ROOM

Dhoma me tre krevate tek, mjaft te rehatshem, kombinojne rehatine me stilin modern, sigurojme pamje te mrekullueshme.

Hotel Shkoder – Hotel Shqiperi – Gardenland Resort ofron akomodim prej 17 dhomash me kushte bashkekohore me varietete suitash, dhomash familjare, etj

Hotel Shkoder – Hotel Shqiperi – Gardenland Resort ofron akomodim prej 17 dhomash me kushte bashkekohore me varietete suitash, dhomash familjare, etj

Gardenland Resort ofron akomodim prej 17 dhomash me kushte bashkekohore me varietete suitash, dhomash familjare, etj

Gardenland Resort ofron akomodim prej 17 dhomash me kushte bashkekohore me varietete suitash, dhomash familjare, etj

Gardenland Resort ofron akomodim prej 17 dhomash me kushte bashkekohore me varietete suitash, dhomash familjare, etj

STARTING AT 37€ / NIGHT FAMILY ROOM

Elegante, me nje imazh modern, keto dhoma do t’ju japin hapsiren qe ju nevojitet familjes tuaj.

 • Permasat e dhomes 45 m²
 • 1 krevat tek, 1 krevat dopio, 1 krevat divan
 • WIFI
 • TV
 • Frigorifer